Çekim Yasası Nasıl Kullanılır?

Çekim yasası, evrenin en güçlü yasası olarak bilinir. Hayatı değiştirmek, hedeflenen amaca ulaşmak için, çekim yasası içinde oluşan rolün çok iyi anlaşılması gerekir. Çekim yasasının sonsuz olasılıkları bulunur.

Çekim yasasının nasıl çalıştığını anlamak, hayatın içindeki güzelliklerden yararlanabilmek için bir meditasyon tekniği geliştirilmeli ve ipuçları çok iyi şekilde şekillendirilmelidir.

Çekim Yasası Nedir?

Çekim yasası; kişinin odaklandığı her türlü şeyi hayatına çekmesidir. Yani kişi hayatındaki olumlu şeylere ne kadar odaklanırsa, tüm bu olumlu şeyler kişiye yeniden dönmektedir.

Yani sürekli olumsuza, eksikliğe, üzüntüye odaklanıldığında kişi her zaman hayatında bu olumsuzlukları görmeye devam edecektir. Evrene ne kadar olumlu titreşim gönderilirse, evren de size her zaman olumlu olarak geri dönüşümde bulunacaktır.

Çekim Yasası Nasıl Kullanılmalıdır?

Çekim yasası kullanılırken, enerji frekanslarının yaşam içine neyi çektiğiniz ile uyumlu olmasına dikkat edilmelidir. Çekim yasasının işlemesi için, bilinçli şekilde frekansların uyumunun sağlanması gereklidir.

Çekim yasası üç aşamalı bir süreçten geçer. Bu süreçler;

  • İstemek
  • İnanmak
  • İstediğini almak

Kişinin kendisini daha iyi hissetmesini sağlayacak şeylerden daha fazlasını istemesi için çekim yasasını deneyimlemesi gereklidir. Bunun için hayatın içinde gerçekten olmasını isteyeceğiniz şeylere odaklanmak ve düşünmek gerekir.

Çekim Yasası ile Para

Kişinin hayatında maddi yönden bolluk yaratması için, hayatın içinde refah ve paraya odaklı paylaşımların yapılması gerekir. Ne kadar para kazanmak istendiği, yıl içinde ne kadar paraya sahip olunmak istendiği gibi fikirler her zaman göz önüne getirilmelidir.

Bunun dışında mevcut olan kazanımlar için her zaman şükredilmelidir. Böylece sahip olunmak istenen maddi bereket için evrene olumlu titreşimler gönderilmeye başlanır.

Çekim Yasası ile Aşk ve İlişkiler

Hayatınızın içinde bolca sevgiye yer açmak istiyorsanız, sevgiye odaklanmak gereklidir. Çekim yasası ve aşk ilişkisi için bir yol arıyorsanız, başkalarından önce kendinize sevgili dolu ve cömert olmalısınız..

Kişinin kendisine karşı sevgi ve cömert olması; başkalarına karşı da aynı şekilde davranmasını sağlayacaktır. Çekim yasası sayesinde yayılacak titreşim, hayatınıza sevgiyi ve aradığınız aşkı da çekecektir.

Hayatınıza Girmesini İstedikleriniz için Çekim Yasası İpuçları

Bir kişi hayatında her zaman yaptığı şeyleri yaparsa, aynı şeyleri geri alır. Yani hayatınızda negatif düşünceler ön plandaysa, her zaman olumsuzu çekmeye devam edersiniz.

Kişinin sahip olduğu her düşünce, evrene olan arzularının bir ifadesi olarak görünür. Bugün düşündüğünüz, hissettiğiniz duygular ve gerçekleştirilen eylemler yarın olacak deneyimleri belirleyecektir.

Hayat vizyonunun ile hayallerinizi hiçbir zaman sansürlememek gerekir. Hedeflere ulaşmak için her adımın bilinmesine gerek yoktur. Önemli olan ne istediğine karar vermektir. Ayrıca istenen şeyin hak edildiğini bilmek yeterlidir.

Hayatınıza olumlu düşüncelerle devam etmeniz, hedeflerinize sınır koymamanız, çekim yasasını sizin için olumlu şekilde çalıştıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir